DME-R1200
ALPINE
Oglindă retrovizoare digitală pentru autocaravane și rulote
Alpine a dezvoltat soluția perfectă: DME-R1200 - o oglindă retrovizoare digitală cu un monitor Full HD de 12” încorporat, care afișează imagini de la o cameră HDR de înaltă rezoluție montată în partea din spate a vehiculului. Puteți vedea condițiile de trafic din spatele autocaravanei sau rulotei dvs. prin imagini video clare, precum și o puteți utiliza ca o oglindă retrovizoare analogică (când este oprită) pentru a verifica pasagerii și animalele de companie din spate. Acest lucru crește considerabil siguranța și confortul la volan.
  • Dimensiune LCD: 11,8 inci (29,9 cm)
  • Rezoluție LCD: 1920 x 440 pixeli Full HD
  • Pixeli cameră: 2 milioane
  • Unghiul obiectivului camerei: H: 110°, V: 55°
  • Rată de cadre a camerei: 28 fps
  • Valoare F a camerei: 1,8
  • Lungime cablu cameră: 6 m
  • Cablu de extensie opțional de 10 m disponibil (KWX-DM01)
  • Tensiune de alimentare: 12 V (nominală 15,4 V)
  • Temperatură de funcționare: -20 °C până la 60 °C
  • Temperatură de depozitare: -40 °C până la 85 °C
  • Dimensiuni oglindă digitală: 307 x 88,4 x 34,7 mm
  • Dimensiuni cameră externă spate: 40 x 30,3 x 41,7 mm